Rejestr kół łowieckich macierzystych

 

Lp.

Nr i nazwa Koła Łowieckiego

Adres korespondencyjny

Nr obwodu łow.

 

1.

KŁ Nr 1 „ Puszcza „

Konin

 

ul. Wyszyńskiego 13/35

62-510 KONIN

271

 

2.

KŁ Nr 2 „ Ryś”

Krzymów

 

Borowo 17

62-513 KRZYMÓW

270

 

3.

KŁ Nr 3 „ Puszcza Pyzderska”  Smoleniec

 

ul. Zamkowa 10

62-310 PYZDRY

79

 

4.

KŁ Nr 4 „ Knieja  „

Orchowo

 

Miradz 14/1

88-320 STRZELNO

280

 

5.

KŁ Nr 5 „ Lis   „

Sompolno

 

Patrzyków 41

62-511 KRAMSK

260, 261

 

6.

KŁ Nr 6 „ Ryś   „

Barłogi

PPH DOL – MOT

ul. Toruńska 117

62-600 KOŁO

241, 243

 

7.

KŁ Nr 7 „ Jeleń   „

Koło

 

ul. Spółdzielców 11

62-600 KOŁO

238, 242

 

8.

KŁ Nr 8 „ Daniel  „

Koło

 

ul. Buczka 28

62-600 KOŁO

246, 248, 249

 

9.

KŁ Nr 9 „ Szarak”

Słupca

 

Powstańców Wlkp. 32

62-400 SŁUPCA

285, 289

 

10.

KŁ Nr 10„ Gopło   „

Skulsk

 

ul. Szafirkowa 6

62-510 KONIN

253, 258

 

11.

KŁ Nr 11„ Cyranka „

Konin

 

ul. Żwirki i Wigury 16

62-561  ŚLESIN

257, 262

 

12.

KŁ Nr 12„ Jeleń   „

Zaryń

 

Kryszkowice

62-619 SADLNO

250

 

13.

KŁ Nr 13„ Szarak  „

Dobra

 

Rzymsko 27

62-730 DOBRA

377

16

 

Lp.

Nr i nazwa Koła Łowieckiego

Adres korespondencyjny

Nr obwodu łow.

 

14.

KŁ Nr 14„ Tur     „

Turek

 

Bratuszyn 21

62-720 BRUDZEW

374

 

15.

KŁ Nr 15„ Sokół „

Tuliszków

 

Ul. Spółdzielców 20/14

62-700 TUREK

367, 371

 

16.

KŁ Nr 16„ Gęgawa”

Zagórów

 

Drzewce 73

62-410 ZAGÓRÓW

67

 

17.

KŁ Nr 17„ Orion „

Kramsk

 

Wola Podłężna,

ul. Rudzicka 13 A

62-510 KONIN

265, 266

 

18.

KŁ Nr 18„ Sokół „

Kazimierz Biskupi

 

ul. Górnicza 2 A

62-530 KAZIMIERZ B.

259, 264

 

19.

KŁ Nr 19„ Słonka  „

Konin

 

Sławsk 115 c

62-586  RZGÓW

272, 274

 

20.

KŁ Nr 20„ Tumak „

Strzałkowo

 

ul. Wrocławska 21

62-300 WRZEŚNIA

286

 

21.

KŁ Nr 21„ Drop”  Kazimierz Biskupi

ZO PZŁ

ul. Nadbrzeżna 1

62-500 KONIN

263, 269

 

22.

KŁ Nr 22„ Żubr”

Rychwał

 

ul. Sportowa 3

62-570 RYCHWAŁ

276

 

23.

KŁ Nr 23„ Knieja„

Konin

 

Grąblin 2

62-563 LICHEŃ STARY

267, 268

 

24.

KŁ Nr 24„ Venator „

Przykona

 

ul. Wiechowicza 1/19

62-510 KONIN

372, 373

 

25.

KŁ Nr 25„ Leśnik  „

Turek

 

Obrębizna 13

62-700 TUREK

370, 375

 

26.

KŁ Nr 26„ Sokół   „

Dobra

 

ul. Skrzetuskiego 10

62-700 TUREK

368

17

 

Lp.

Nr i nazwa Koła Łowieckiego

Adres korespondencyjny

Nr obwodu łow.

Powiat

27.

KŁ Nr 27„ Rosochacz „

Kleczew

 

Wierzbno 35

62-400 SŁUPCA

254

 

28.

KŁ Nr 28„ Kuropatwa”

Babiak

 

ul. Słoneczna 4

62-620 BABIAK

233

 

29.

KŁ Nr 29„ Przepiórka”

Turek

 

ul. Kaliska 76

62-700 TUREK

378

 

30.

KŁ Nr 30„ Hubertus”

Konin

 

ul. Okólna 37 m 78

62-510 KONIN

251

 

31.

KŁ Nr 31„ Cyranka”

Słupca

 

ul. Ogrodowa 34

62-400 SŁUPCA

287

 

32.

KŁ Nr 32„ Leśnik ”

Grodziec

 

ul. Leśna 11 a

62-580 GRODZIEC

278

 

33.

KŁ Nr 33„ Diana  ”

Turek

Dąbrowa 91

 

62-731 PRZYKONA

366, 369

 

34.

KŁ Nr 34„ Knieja ”

L-ctwo Rogal

 

Kolonia Ostrowska 4 a

63-308 GIZAŁKI

294